Rok 2018/2019

• „Mała Gwiazdka”

• 27 listopada 2018

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,
    ponieważ wszelkie dobro, które dajemy
    zatacza koło i wraca do nas
    Flora Edwards

Przed nami czwarta edycja naszej szkolnej akcji charytatywnej „Mała gwiazdka” organizowanej przez Fundację im. Julki Bonk „Walcz o mnie”.

Do tej pory dla podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu przekazaliśmy bardzo dużą ilość odzieży, zabawek, środków higienicznych i żywności.

Serdecznie zapraszam wszystkich do pomocy. W tym roku zbieramy środki do pielęgnacji (pieluszki jednorazowe, podkłady higieniczne chusteczki mokre, chusteczki suche, szampony i mydełka dla dzieci, patyczki higieniczne), środki piorące (proszki, płyny do płukania) i żywność (mleko w proszku, kaszki, obiadki, deserki). To rzeczy najpotrzebniejsze.

Wszystko, co tylko Państwo mogą ofiarować przynosimy do 4 grudnia do Pani Agnieszki Mańki-Nowak. Zebrane rzeczy przekażemy do Fundacji. Więcej informacji na stronie www.walczomnie.pl i profilu facebookowym Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie”.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. [AM-N]