Rok 2022/2023

  • KLASA 1 NA WYCIECZCE W ZOO

    • 10 czerwca 2023

    W dniu 5 czerwca klasa 1 wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Mańką – Nowak oraz mamą Tymka, panią Eweliną pojechały na wycieczkę do opolskiego ogrodu zoologicznego. Już sama podróż pociągiem była niezwykle ekscytująca, ale to był dopiero początek przygód. W zoo wśród ogromu różnorodnych zwierząt z najdalszych krańców świata największą popularnością cieszył się goryl i moment jego karmienia przez opiekunkę. Także wizyta w terrarium oraz ekspozycja najróżniejszych bezkręgowców zrobiła na pierwszakach wrażenie. W trakcie spaceru w rożnych miejscach zoo napotykaliśmy spacerującego dumnie pawia. Na koniec zwiedzania zrobiliśmy sobie krótką przerwę na pyszne lody i tak słodko zakończyliśmy naszą pierwszą wycieczkę klasową.

    AMN