Rok 2022/2023

 • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  • 28 października 2022

  “Będę Przedszkolakiem” – takie hasło towarzyszyło dzieciaczkom podczas uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Tego dnia, przybyli do przedszkola zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie, pradziadkowie, jak również przedstawiciele Rady Rodziców oraz Pani Ewa Wolan.
  Młodsza grupa Motylki zaprezentowała to czego nauczyła się do tej pory w przedszkolu. Starsza grupa Sówki pięknie przywitała nowych przedszkolaków oraz przypomniała o Światowym Dniu Owoców i Warzyw, obchodzonym w dniu uroczystości 21 października. Cudowny występ przedszkolaków został nagrodzony licznymi i częstymi brawami.
  Ślubowanie złożyli: Laura Lorens, Agata Migalska, Łucja lis, Antoni Szwiec, Rafael Buchner, Gabriel Buchner, Ksawery Foryś, Marcel Wolan, Dawid Drożdż, Milena Sieradzk, przyrzekając iż: nie będą płakać a wręcz przeciwnie, będą:
  – mieć zawsze buzie roześmiane,
  – zabawki szanować i po sobie porządkować,
  – grzecznie bawić się i fikać,
  wszystko zjadać z talerzyka.
  Pasowania czarodziejskim ołówkiem udzieliła Pani Ewa Wolan, w zastępstwie Pani Dyrektor. Za co bardzo serdecznie dziękujemy.
  Każde pasowane dziecko otrzymało rożek obfitości oraz dyplom.
  Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, brawa i poświęcony dzieciom czas. Dziękujemy również rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości a także pani Basi, która przygotowała piękną dekorację. Pasowanym dzieciom natomiast życzymy samych wspaniałych, radosnych i lekkich jak latawiec dni spędzonych w przedszkolu.

  Wychowawca:
  Joanna Straub, Ewa Hodór