Rok 2011/2012

 • Paweł Wakuła w naszej szkole

  • 13 marca 2018

  24 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Pana Pawła Wakułę, absolwenta malarstwa i pedagogiki artystycznej, znanego pisarza, rysownika i lustratora, związanego z tygodnikiem „Angora” i jej dodatkiem „Angorką”, który przeznaczony jest dla dzieci.
  Podczas spotkania Pan Paweł opowiadał o swojej pracy, wyjaśniał na czym polega zawód rysownika a także opowiedział o swoim hobby, czyli pisaniu książek dla dzieci. Oprócz spotkania i rozmowy z ilustratorem uczniowie mogli obejrzeć rysunki Pana Pawła, które tworzył je w naszej obecności. Następnie, zachęcone przez ilustratora, dzieci same przystąpiły do rysowania. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów przez Pana Wakułę.

  Tekst: /J.S./


  zdjęcie pobrano ze strony:
  http://bibliotekawejherowo.blox.pl/2012/01/Bibliotecznie-subiektywne-podsumowania-i-prognozy.html