Rok 2016/2017

  • Piękna i Bestia

    • 17 sierpnia 2018

    3 lutego przedszkolaki udaly sie do Grodkowskiego Domu Kultury na spektakl teatrealny pt. „Piękna i Bestia”. Przepięknym wątkiem sztuki jest motyw poświęcenia i bezinteresownej miłości jaką Bella obdarza swojego ojca, a potem zaklętego w potwora księcia. Kolejnym wątkiem jest relacja dobra i zła w naturze ludzkiej, która wyraża się w sztuce pragnieniem zmiany i poprawy charakteru głównej postaci jaką jest tytułowa Bestia. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć tą wspaniałą sztukę okraszoną zjawiskowymi kostiumami, pięknymi piosenkami i zabawną choreografią. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.
    Sztukę „Piękna i Bestia” autorstwa Leprince de Beumont przedstawili aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza.

    Opracowanie: /Helena Romanowicz, Ewa Hodór/