„Program dla szkół” w roku szkolnym 2017/18

„Niesamowity świat higieny jamy ustnej”

„Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanego przez Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska dla uczniów klas 0 i 1 Państwa placówki. Program posiada rekomendację Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.
Wiek 6-7 lat to najlepszy czas, aby pomóc dzieciom wykształcić towarzyszące im już przez całe życie pozytywne nawyki dbania o higienę. „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” powstał, aby zaangażować dzieci w zajęcia, podczas których zdobędą niezbędną wiedzę na temat zębów oraz dowiedzą się, jak ważne jest dbanie o ich stan już od najmłodszych lat.

[video src="https://niebieskiepudelko.pl/wp-content/uploads/2017/09/mat_edukacyjne/Oral-B.mp4" /]

„Wzorowa łazienka”

Nadrzędnym celem programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach,
a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.
1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT
Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.