Rok 2016/2017

  • Spotkanie po latach

    • 21 sierpnia 2018

    Absolwenci przedszkola – Sylwia Stabrawa i Adrian Baca w ramach Dnia Przedsiębiorczości w poniedziałek 24 kwietnia odwiedzili nasze przedszkole. Sylwia i Adrian są obecnie uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu. Przedszkolne mury opuścili w 2009 roku. Opowiedzieli dzieciom, w jakie zabawy w przedszkolu chętnie bawili się, kto ich uczył, jakie pełnili dyżury, jakie zajęcia lubili najbardziej. Po rozmowie przyszła pora na zabawę w „Starego niedźwiedzia”, „Balonika”, „Wodę i ląd”. Następnie goście przeczytali dzieciom swoje ulubione wiersze Juliana Tuwima. Chętnie zagrali w „Piotrusia” oraz włączyli się do dyskusji na temat ochrony środowiska. Obecnie do grupy starszej uczęszcza ich rodzeństwo: brat Sylwi – Jakub i brat Adriana – Wojtek. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

    Opracowanie: /Helena Romanowicz, Ewa Hodór/