Rok 2023/2024

 • WIOSNA, WIOSNA, ACH TO TY…

  • 11 kwietnia 2024

  HOP HOP HOP – WIOSNA PRZYBYŁA
  JUŻ NA DOBRE SIĘ ROZGOŚCIŁA…

  Pojawiły się już pierwsze ptaki, budzą się ze snu zimowego zwierzęta, zieleni się trawa a pierwsze kwiaty oczarowują nas swoimi barwami. Rolnicy, ogrodnicy plony zasiewają. Porządki wokół się wszędzie rozpoczynają. Przedszkolaki również rękawiczki założyły i rabaty wypieliły oraz kolorowe bratki zasadziły. Dzieciaczki podczas spacerów podziwiają uroki wiosny, wsłuchują się w śpiew ptaków, obserwują zmieniającą się przyrodę i śpiewają:

  „wiosna, wiosna, ach to Ty…”

  Przyszedł też czas na palmy wielkanocne. Przedszkolaki wykazały swoją kreatywność tworząc przepiękne palmy. Z pomocą przyszła florystka pani Monika. A ciężka praca dzieci została wynagrodzona prezentami od pani Moniki. W niedzielę palmową palmy poświęcone to znak, że już za tydzień Wielkanoc już będzie. Przedszkolaki z radością i uśmiechem wprowadziły rodziców i zaproszonych gości w nastrój wielkanocny swoim cudownym występem Wiosenno-Wielkanocnym.

  Dziękujemy pani Monice i Rodzicom w przygotowaniu palm wielkanocnych☺.

  Opracowała:
  Joanna Straub, Ewa Hodór