Rok 2021/2022

  • Z WIZYTĄ W PRZYTULISKU „PRZYTUL PSISKO”

    • 25 października 2021

    8 października zakończyliśmy w przedszkolu i szkole zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla brzeskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt „Przytulisko Przytul Psisko”. 9 października w sobotni poranek dzięki uprzejmości pana Piotra Mańkowskiego (taty Kuby z klasy 8) chłopcy z klasy 8 udali się do przytuliska, aby przekazać wszystkie zgromadzone rzeczy, w tym karmę, koce i liczne akcesoria. Oczywiście udało się odwiedzić psiaki i spędzić z nimi trochę czasu.

    Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przedszkolakom i uczniom oraz ich rodzicom za tak wspaniałe wsparcie naszej akcji dla przytuliska. Postaramy się wiosną zrobić podobną zbiórkę i na pewno was o tym powiadomimy poprzez nasze plakaty informacyjne. Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJEMY za pomoc.

    Klasa 8