Rok 2021/2022

  • AKCJA PREWENCYJNA POLICJI „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

    • 21 września 2021

    Dziś uczniów klas 2 i 3 odwiedził ważny gość. To policjant, który przeprowadził lekcję poświęconą bezpieczeństwu dzieci w drodze do szkoły i do domu. Poruszyliśmy ważne kwestie związane z samodzielnym poruszaniem się, przypomnieliśmy sobie wiele ważnych zasad, które warto znać aby czuć się bezpiecznie, m.in. o czym pamiętać wychodząc samemu z domu, jak zachować się gdy napotkamy psa na naszej drodze, co zrobić gdy zaczepi nas osoba nieznajoma czy zwyczajnie jak bezpiecznie przejść przez drogę. Pan policjant zwrócił szczególną uwagę na to, że bardzo ważnym elementem zwiększającym bezpieczeństwo na drodze jest noszenie na sobie elementów odblaskowych. Dlatego na koniec zajęć otrzymaliśmy od naszej pani opaski odblaskowe.

    /AM-N/