Nasza szkoła została wylosowana spośród 153 placówek oświatowych do udziału w XXXII edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. To wspaniałe wyróżnienie ale i lekcja demokracji. Zapraszamy do udziału uczniów, którzy.
Czytaj więcej„Dzień Rodziny” to wyjątkowa okazja do zatrzymania się na chwilę i wspólnego celebrowania tego, co w życiu najważniejsze – bliskości, obecności i wspólnie spędzanego czasu. W codziennym pośpiechu często.
Czytaj więcej„Łąka tylu ma mieszkańców, zwierząt, roślin kolorowych…” Wczoraj pięcioro przedszkolaków brało udział w gminnym konkursie recytatorskim. Tematem była „Łąka majowa”. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty poetyckie oraz stroje, za co.
Czytaj więcej6 maja przedszkolaki oraz uczniowie klas 1–3 uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do ZOO w Opolu Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć wiele ciekawych gatunków zwierząt. Wyjazd był również doskonałą.
Czytaj więcejDziś w naszej szkole i przedszkolu odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. „Szewczyk Dratewka”, w którym głównymi bohaterami były niezwykłe lalki – liwajki. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy.
Czytaj więcejTo dzień, który był bardzo aktywny i bardzo wesoły. Przedszkolaki rozmawiały o tym, gdzie wyrzucać śmieci, dlaczego warto dbać o czystość wokół nas i co dzieje się z odpadami,.
Czytaj więcejPo egzaminach ósmoklasisty nadszedł czas na relaks i odpoczynek. W ty m celu uczniowie klas 4- 8 wybrali się na wycieczkę do Kłodzka. Zwiedzali tam z panią przewodnik monumentalną.
Czytaj więcejZ okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja nasi uczniowie pod okiem Pani dyrektor Marzeny Kamińskiej przygotowali występ. Spotkanie rozpoczęto wspólnie zaśpiewanym hymnem narodowym, po czym uczniów odwiedziła.
Czytaj więcejKwiecień upływa w naszej szkole pod znakiem różnorodnych wydarzeń. Jednym z nich był Dzień Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia. Tego dnia nasi uczniowie mieli okazję sadzić nieopodal boiska.
Czytaj więcej