Rok 2019/2020

 • Babcia i Dziadek kochają nas!

  • 3 lutego 2020

  ,,To wasze dni!
  Dzień Babci i Dziadka.
  I dla Was mamy piękne życzenia.
  Tysiąc buziaków i sto lat w zdrowiu.
  Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia
  ”.

  Takimi słowami przedszkolaki przywitały gości. Babciom i Dziadkom zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze. Przedszkolna grupa taneczna zaprezentowała tańce współczesne. W trakcie występów goście częstowali się ciastem oraz kawą i herbatą. Na koniec przedstawienia wspólnie z klasą I, II,III zaśpiewały tradycyjne 100 lat. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam jak ważne są takie spotkania. Wszystkim zaangażowanym w zorganizowaniu uroczystości składamy serdeczne podziękowania.

  Opracowała; Helena Romanowicz