Rok 2010/2011

 • Bal karnawałowy w przedszkolu

  • 1 marca 2018

  W karnawale, w karnawale
  nie siedzimy w domu wcale
  przymierzamy czapki, szale
  wybieramy się na bale …

  15 lutego 2011 przedszkolaki miały bal karnawałowy. W tym dniu przedszkolaki zawitały w pięknych strojach. Dziewczynki były przebrane za księżniczki, wróżki, syrenki, a chłopcy za kowbojów. Był też Robin Hood i spiderman. Dzieci nie tylko tańczyły, ale również bawiły się w statek kosmiczny oraz uczestniczyły w konkurencjach sprawnościowych i zabawach ruchowych. Świetnie bawili się również rodzicie i trzy babcie, które zaszczyciły swoją obecnością. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku, o który zadbała Rada Rodziców. Wesoła zabawa i dobre humory towarzyszyły zabawie.
  Już nie możemy się doczekać następnej, a to dopiero za rok!

  Tekst: /H.R./