Rok 2017/2018

  • BIJEMY REKORD Z WOŚP

    • 8 października 2018

    16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji co roku w połowie października Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W 2017 roku w akcji wzięło 85 100 uczestników!
    W tym roku nasza szkołą po raz pierwszy dołącza do akcji! W końcu to dzięki WOŚP i Programowi Edukacyjnemu „Ratujemy i Uczymy Ratować” posiadamy szeroką wiedzę na temat pierwszej pomocy i możliwość ćwiczenia naszych umiejętności na fantomach. Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób odbędzie się 16.10.2018 od godziny 12:00 do godziny 12:30.
    Więcej informacji na https://www.wosp.org.pl/uczymy-ratowac/rekord.