Rok 2023/2024

  • ,,CZARY MARY CZARY MARY NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY”

    • 4 grudnia 2023

    29 listopada 2023r. zgodnie z tradycją nasze przedszkolaki brały udział w zabawie andrzejkowej. Dzieci zaangażowały się we wróżby. Tradycyjnie odbyła się wróżba z butem, serduszka z imionami, zabawa z kolorami, oraz kim będę w przyszłości i przelewanie wosku. Przeplecione wróżby z tańcem w rytmie disco i oczywiście napoje i słone przekąski dały dzieciom dużo energii i zadowolenia ze wspólnej zabawy.
    Dzieci bawiły się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość.
    Po zakończeniu wróżenia przedszkolaki zabrały ze sobą swoje „woskowe postacie”, by pochwalić się nimi rodzicom i rodzeństwu. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku i dostarczy nam tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć.