Rok 2023/2024

 • Demokracja w szkole? TAK!

  • 30 października 2023

  W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wśród kandydatów znaleźli się: Martyna Durmaj, Natalia Solska, Piotr Stężalski. Uczniowie solidnie przygotowali się do przedstawienie swoich sylwetek społeczności szkolnej. Na plakatach, oprócz haseł wyborczych, znalazły się informacje, przybliżające nam postaci kandydatów.

  20 października, wszyscy uczniowie zgromadzili się, aby oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. W duchu demokracji, każdy miał prawo do głosu. Dla niektórych, były to pierwsze wybory w życiu.

  Troje kandydatów przedstawiło swoje projekty wyborcze, były to konkretne, realne do spełnienia pomysły, które mają na celu uświetnienie działań naszej szkoły, ubogacenie placówki w młode, świeże spojrzenie.

  W toku wyborów wyłoniono zwycięzcę. Przewodniczącym Szkoły został Piotr Stężalski, Zastępcą – Martyna Durmaj.

  Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów we współprowadzeniu rządów w naszej szkole!