Rok 2019/2020

 • Dzień Babci i Dziadka

  • 4 lutego 2020

  28 stycznia 2020r. uczniowie klas 1-3 zaprosili swoje Babcie i Dzidziusiów na uroczystość z okazji Ich święta. Goście tłumnie przybyli do Sali Wiejskiej w Przylesiu, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Uroczystość rozpoczęła Pani Marzena Kamińska – Dyrektor naszej szkoły, która złożyła Babciom i Dziadkom życzenia i zaprosiła na występy, w których można było podziwiać talenty recytatorskie, wokalne i taneczne uczniów. Na zakończenie wraz z przedszkolakami, wszystkie dzieci zaśpiewały głośne STO LAT. Nie zabrakło oczywiście upominków: własnoręcznie wykonanych laurek i kolorowych kwiatków.

  Drogie Babcie! Drodzy Dziadkowie!
  Wnuczęta bardzo dziękują Wam za przybycie.
  Jesteście dla nas pomocą i wsparciem, nauczycielami życia.
  Za to wszystko serdecznie z całego serca dziękujemy.