Rok 2022/2023

  • DZIEŃ DZIECKA W KLASACH 1 i 3

    • 10 czerwca 2023

    Dzisiejszy dzień – wyjątkowy dla wszystkich dzieci – spędziliśmy w naszej szkole inaczej niż zwykle. Nie było zajęć lekcyjnych. Wzięliśmy udział w turnieju gier planszowych, zorganizowaliśmy klasowe „KINO BAMBINO” z Myszką Mickey w roli głównej. Był również słodki poczęstunek zasponsorowany przez Rodziców. Ale i Panie wychowawczynie nie zapomniały o swoich Milusińskich. Wręczyły im słodką niespodziankę i pamiątkowe dyplomy. Odwiedziła nas też Pani Dyrektor z bardzo zimną niespodzianką. Były to ulubione lody Ekipy. Bardzo mile nas tym zaskoczyła. Dziękujemy również Radzie Rodziców naszej szkoły, że o nas pamiętała. Dzień pełen wrażeń, uśmiechu i radości zakończyliśmy wspólną sesją zdjęciową, po której odśpiewaliśmy piosenkę „Góry do góry”. To był bardzo udany Dzień Dziecka.

    – I.D&A.MN