Rok 2023/2024

  • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

    • 13 października 2023

    13 października 2023r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez klasę 2 i 4 , ze wsparciem wokalno tanecznym przedszkolaków i uczniów kl.6-7. Była to okazja do podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły za ich pracę. Pięknie te podziękowania wyraził uczeń kl. 2, Tymon Wolicki, mówiąc:

    Chcielibyśmy podziękować wszystkim Państwu, którzy dbają o naszą edukację, wychowanie i bezpieczeństwo. Pani Dyrektor Marzenie Kamińskiej, wszystkim nauczycielom, pani sekretarz, paniom, które dbają o to, abyśmy uczyli się w czystych klasach, panu konserwatorowi oraz paniom, które codziennie szykują nam przepyszne posiłki.

    Dzięki uprzejmości Pani Renaty Maryniak, Mamy naszych uczniów, mogliśmy obdarować wszystkich nauczycieli i pracowników słodkimi upominkami z jesiennym akcentem.