Rok 2011/2012

 • Dzień Mamy i Taty

  • 13 marca 2018

  Maj to cudowny miesiąc, to również czas, w którym obchodzone jest święto Mam. W tym roku w naszej szkole połączono Dzień Mamy z Dniem Taty. Na uroczystośc zaproszono panią sołtys Krystynę Listowską oraz radnych Annę Liszkę i Jerzego Tokarczyka.
  Słowo wstępne należało do Pani Dyrektor, po którym zaprezentowały się przedszkolaki. W ich wykonaniu można było usłyszeć wiersze i piosenki oraz układ taneczny. Następnie na scenie zaprezentowało się kółko teatralne klas II i III a po nich uczniowie uczniowie pozostałych klas. Po występach rodzicie zostali obdarowani kwiatkami i prezentami. Całość spotkania zwieńczył skromny poczęstunek gości ciastem oraz kawą.
  Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a co najważniejsze pozwoliło na oderwanie się choć na chwilę od szarej codzienności.

  Tekst: /J.J./