Rok 2023/2024

  • DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

    • 5 czerwca 2024

    Dzień mamy i taty to wyjątkowe święto, które jest doskonałą okazją do wyrażania miłości i wdzięczności naszym rodzicom. Tą uroczystość obchodziliśmy w naszym przedszkolu we wtorkowe popołudnie. Przedszkolaki zaprezentowały taniec, wiersze i życzenia dla swoich rodziców oraz wesołą historię poznania mamy i taty. Rodziców przeniosła muzyka disco w młodzieńcze lata przy której oni też przypomnieli sobie swoją znajomość. Za tak piękny występ rodzice nagrodzili swoje dzieci gromkimi brawami. Nie obeszło się jednak bez niespodzianek dla swoich pociech. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek oraz zabawy z animatorem były tatuaże, bańki mydlane, balony a także zabawa z rodzicami i dmuchaniec, gdzie dzieci mogły spożyć swoją energię. W tym czasie rodzice przy kawie i dobrym ciastku miło spędzili czas.