Rok 2016/2017

 • Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

  • 20 marca 2018

  Żegnamy lasy, łąki i pole,
  jutro, pojutrze będziemy w szkole.
  Żegnamy góry, żegnamy morze,
  wracamy zdrowi, w świetnym humorze.
  Piękne jest lato, miłe, wesołe,
  lecz dziś z radością witamy szkołę.

   

  Wakacyjny czas dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Dla uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.
  Uroczystość inauguracji roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęliśmy w kościele parafialnym Mszą św. w intencji uczniów i nauczycieli, którą odprawił ksiądz Dariusza Kużawa. W szkole Pani Dyrektor Marzena Kamińska powitała przybyłych po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej uczniów, szczególnie gorąco nowych uczniów naszej szkoły, a także rodziców i nauczycieli. Po oficjalnym rozpoczęciu nowego roku szkolnego uczniowie rozeszli się do klas i wzięli udział w spotkaniach informacyjnych ze swoimi wychowawcami
  W nowym roku szkolnym 2016/2017 wszystkim uczniom życzymy pozytywnych doświadczeń odkrywania świata i rozwijania własnych talentów

  Opracowanie: /Janina Skrzypczak/