Rok 2021/2022

 • KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU

  • 11 kwietnia 2022

  Jak co roku w okresie karnawału odbywają się bale. I u nas w przedszkolu w udekorowanej w balony i serpentyny sali taki dzień nastał. 18 lutego dzieci były przebrane w przepiękne stroje, przygotowane przez rodziców: Elzę, myszki Mini, strażaka, policjanta, księżniczki, zebrę, smoka, Batmana i inne cudowne postacie. Każde dziecko mogło zaprezentować swój strój podczas pokazu mody karnawałowej.

  Przedszkolaki tańczyły przy rytmach wesołej muzyki oraz brały udział w zabawach, które prowadził profesjonalny animator Pan Damian Gorazdowski, przebrany za smerfa Ciamajdę. Dzieciaczki bawiły się świetnie a w czasie przerwy częstowały się owocami, czekoladkami, wafelkami i uzupełniały płyny w postaci wody oraz soków owocowych.

  Na zakończenie karnawałowego balu zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

  Opracowanie:
  Wychowawczynie