Rok 2015/2016

  • Karnawał z Babcią i Dziadkiem

    • 6 września 2018

    23 stycznia uroczyście obchodziliśmy w Przylesiu Dzień Babci i Dziadka. Pani Dyrektor Marzena Kamińska powitała dostojnych Gości serdecznymi życzeniami. Następnie przedszkolaki i uczniowie zaprezentowali swoje talenty w wierszach i piosenkach, aby w ten sposób podziękować Babciom i Dziadkom za ich miłość, cierpliwość, opiekę, poświęcony czas i to najważniejsze- wielkie kochające serce. Nie zabrakło wzruszeń ale też śmiechu i dobrej zabawy. Po występach wszystkie eleganckie galowe stroje zmieniły się w kolorowe stroje karnawałowe i zaczął się wielki bal. Podczas gdy Babcie i Dziadkowie spędzali miło czas przy poczęstunku przygotowanym przez Rodziców, dzieci bawiły się przy karnawałowych dźwiękach muzyki.

    Opracowanie: /A.Mańka- Nowak/