Rok 2010/2011

 • KONFERENCJA W BRZESKIM RATUSZU

  • 1 marca 2018

  7 lutego odbyła się w brzeskim Ratuszu konferencja podsumowująca II edycję konkursu dotacyjnego „Szkoła dla Ekorozwoju”
  Wśród gości konferencji była między innymi Joanna Matryba, reprezentująca firmę Catbery – partnera programu oraz lokalny koordynator projektu Wiesława Kostrzewa-Andros – wizytator Kuratorium Oświaty w Opolu i Małgorzata Łuszczek z Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.
  W konferencji udział wzięła także Dyrektor PZSP w Przylesiu Pani Marzena Kamińska oraz nauczyciel przedszkola Helena Romanowicz, która przedstawiła prezentację dotyczącą realizacji projektu pod hasłem „Chrońmy środowisko, a będzie miło, zdrowo i czysto”. Projekt finansowany jest przez Fundusz Partnerstwa ze środków pochodzących z firmy Cadbery Polska.

  Tekst: /H.R./