Rok 2020/2021

 • Konkursy w ramach projektu „Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”

  • 7 czerwca 2021

  W maju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie w ramach projektu „Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”. Konkurs plastyczny był przeznaczony dla uczniów klas I-III, natomiast konkurs literacki dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych.

  Konkurs miał na celu m.in., motywowanie dzieci i młodzieży do wzbogacania wiedzy przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości technik artystycznych i literackich, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki oraz w formach literackich. Ponadto celem konkursu było poznanie przez dzieci alternatywnych sposobów uczenia się i rozwijania pasji.

  Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

  Adam Pieczarka z klasy 2

  Dominik Boryczko z klasy 2

  Wiktoria Stężalska z klasy 3

  Karina Kamińska z klasy 4.

  Trzymamy kciuki! Tym bardziej, że dla zwycięzców etapu wojewódzkiego przewidziano bardzo cenne nagrody:

  • tablety graficzne,
  • czytniki ebooków,
  • słuchawki bezprzewodowe,
  • smartwatche,
  • wyróżnienia