Rok 2021/2022

 • MAŁA GWIAZDKA 2021

  • 3 listopada 2021

  „Bogatym nie jest ten, kto posiada
  ale ten kto daje”
  Jan Paweł II – Patron Publicznej Szkoły Podstawowej w Przylesiu

   

  MAŁA GWIAZDKA 2021

  Przed nami siódma edycja naszej szkolnej akcji charytatywnej „Mała gwiazdka” organizowanej przez Fundację im. Julki Bonk „Walcz o mnie”. Celem Fundacji jest zapewnienie oraz koordynacja specjalistycznej i wieloaspektowej opieki dla rodzin, które miały do czynienia z komplikacjami bądź powikłaniami okołoporodowymi. Pomagają również w finansowaniu leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji poprzez organizowanie aukcji charytatywnych, zbiórek, festynów. Jedną z takich akcji charytatywnych jest właśnie Mała Gwiazdka, a my jesteśmy z Fundacją od samego początku.

  Serdecznie zapraszam wszystkich do pomocy. Zbieramy:

  • pieluszki jednorazowe
  • środki do pielęgnacji (podkłady higieniczne, chusteczki mokre, chusteczki suche, szampony i mydełka dla dzieci, patyczki higieniczne)
  • środki piorące (proszki, płyny do płukania)
  • żywność (mleko w proszku, kaszki, obiadki, deserki)
  • kocyki, pościel
  • książeczki, zabawki

  Wszystko, co tylko Państwo mogą ofiarować przynosimy do dnia 3 grudnia do Pani Agnieszki Mańki-Nowak. Zebrane rzeczy przekażemy w grudniu do Fundacji. Więcej informacji na stronie www.walczomnie.pl i profilu facebookowym Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie”.

  Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

  Klasa VIII wraz z wychowawczynią – organizatorzy