Rok 2021/2022

  • „Mała Gwiazdka” – finał

    • 4 stycznia 2022

    W Publicznym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Przylesiu po raz  siódmy została przeprowadzona akcja charytatywna „Mała Gwiazdka” organizowana przez Fundację im. Julki Bonk „Walcz o mnie”. Celem Fundacji jest zapewnienie oraz koordynacja specjalistycznej i wieloaspektowej opieki dla rodzin, które miały do czynienia z komplikacjami bądź powikłaniami okołoporodowymi. Fundacja pomaga również w finansowaniu leczenia i rehabilitacji swoich podopiecznych poprzez organizowanie aukcji charytatywnych, zbiórek, festynów. Jedną z takich akcji charytatywnych jest właśnie Mała Gwiazdka, a nasza szkoła jest z Fundacją od samego początku. Dzięki wsparciu rodziców uczniów, mieszkańców Przylesia i Obórek, a także ogromnemu zaangażowaniu Pań z Koła Gospodyń Wielskich „Liderki Przylesie” udało nam się zebrać ogromną ilość najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak pieluszki jednorazowe, specjalistyczne środki do pielęgnacji dzieci, środki piorące, żywność, kocyki, pościel , a także książeczki i zabawki. Zebrane rzeczy, dzięki uprzejmości jednego z Rodziców, przekazaliśmy przed świętami do Fundacji. Pamiętajmy, że działalność Fundacji trwa przez cały rok. W każdej chwili można pomóc, każda pomoc się liczy. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.walczomnie.pl.