Rok 2022/2023

  • Marzec pełen niespodzianek

    • 24 marca 2023

    Na powitanie wiosny przedszkolaki jak co roku zadbały o teren pod tablicą naszego patrona szkoły. Posadziły bratki , które ufundowała pani Mariola Bucma. To jednak nie koniec atrakcji 21 marca PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – przedszkolaki przemaszerowały przez naszą miejscowość odwiedziły instytucję, przedsiębiorstwa oraz włodarzy gminy. Pomimo wiosennych kaprysów pogody przedszkolaki odważnie maszerowały śpiewając piosenki o wiośnie, recytowały wiersze, składały wiosenne życzenia. Dzieci sprawiły odwiedzającym ogromną radość oraz dużo uśmiechu. W zamian zostały obdarowane owocami i słodkościami. W środę przedszkolaki pojechały komfortowym autokarem do kina na bajkę pt.,, Wróżka zębuszka”. Na koniec podróży dzieci zostały obdarowane przez pana kierowcę autobusu upominkami a były to pluszaki .

    Marzec to piękny miesiąc budzący nie tylko przyrodę ale nas wszystkich i to on rozpoczął piękny czas dla naszych przedszkolaków.