Rok 2023/2024

 • MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

  • 8 grudnia 2023

  Co za radość – taki gość,
  głośno woła:,, HO,HO,HO!”.
  Dzyń, dzyń, dzwoni dzwoneczkami
  i ma worek z prezentami.

  We wtorek 5 grudnia przedszkolaki udały się na wycieczkę do kina na magiczną bajkę pt.,, Życzenie”, która wprowadziła nas w świąteczny czas. Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie i spełnia dziecięce marzenia. W środę 6 grudnia odwiedził dzieci z naszego przedszkola.
  Ho, ho, ho, czy są tu grzeczne dzieci?
  Tak przywitał przedszkolaki nasz gość.
  Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Tego dnia uśmiechy z buzi dzieci nie schodziły długo. Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

  Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!