Rok 2018/2019

 • Mikołajki w kinie

  • 12 lutego 2019

  6 grudnia 2018 r. uczniowie Publicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przylesiu wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce do ,,OH Kina” w Oławie. Okazją były mikołajki. Klasy 1, 2 i 4 udały się na film ,,Misja Yeti”, natomiast klasy 5, 6 i 7 miały szansę obejrzeć film ,,Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.
  O godzinie 7.50 wszyscy uczestnicy wycieczki zebrali się przed szkołą, a o 8.00 ruszyliśmy w drogę. Na miejsce dotarliśmy około godziny dziewiątej. Opiekunowie rozdali uczniom popcorn i colę, po czym wszyscy udali się na sale filmowe. Po zakończonym seansie uczestnicy zebrali się w wyznaczonym miejscu i autobusem wróciliśmy do Przylesia. Do szkoły dotarliśmy o godzinie 12.00, zjedliśmy obiad i w świątecznym, mikołajkowym nastroju wszyscy udali się do domów.
  Mikołajkowy wyjazd do kina był bardzo udany. Filmy wprowadziły nas w świąteczny klimat Bożego Narodzenia i był niezwykle przyjemnym wydarzeniem w tym wyjątkowym dla dzieci dniu.

  Marysia Eliasz, klasa 7