Rok 2017/2018

  • Mikołajki w kinie

    • 14 marca 2018

    5 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami pojechali do kina w Oławie na film „Coco”. Jest to najnowszy film animowany Disneya. Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Miguel w pogoni za swoją pasją i wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie odkrywa historię swojej rodziny… Obejrzeliśmy ten film z ogromnym zainteresowaniem, utrwaliliśmy tylko przekonanie o tym, jaką wartością jest w naszym życiu rodzina a niektórym (a może i wszystkim) z nas nawet łza się w oku zakręciła. Polecamy ten film wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

    Opracowanie: /Agnieszka Mańka – Nowak/