Rok 2020/2021

 • Minął kolejny rok…

  • 28 czerwca 2021

  Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją do podsumowania minionego czasu edukacji. Obchody tego wydarzenia w Publicznym Przedszkolu w Przylesiu miały miejsce 23.06.2021 r. Jako pierwsza wystąpiła i otworzyła wydarzenie pani dyrektor Marzena Kamińska. Po wprowadzającym przemówieniu, mikrofon oraz scenę przejęły dzieci i rozpoczęły się starannie przygotowane występy taneczne i inscenizacje.
  Grupa starsza zatańczyła „Poloneza” a następnie zaprezentowała wiersz „Cztery pory roku”, inscenizację oraz taniec Belgijka i Twist. Maluchy przygotowały pożegnalne wiersze, piosenkę a także zaprezentowały improwizację taneczną do utworu „Poranek”.
  Na koniec odbyło się wręczenie dyplomów, medali oraz wyprawki sześciolatka dla najstarszych dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał zabawkę na wakacje oraz woreczek witamin. Obdarowaniem zajęła się p. Dyrektor oraz wychowawcy grup: p. Ewa Hodór oraz p. Helena Romanowicz. W tym miejscu pragniemy także podziękować rodzicom, którzy brali czynny udział w życiu przedszkola w ciągu całego roku szkolnego. Na zakończenie wydarzenia zorganizowano słodki poczęstunek, wśród łakoci nie zabrakło także odrobiny witamin w postaci soczystych owoców.

  Życzymy udanych wakacji!

  Opracowała:
  Ewa Hodór