Rok 2022/2023

 • MISIOWA ZABAWA ☺

  • 30 listopada 2022

  Dzień Pluszowego Misia, stał się już tradycją naszego przedszkola. W tym dniu, dzieciaczki przyniosły swoje ulubione pluszaczki.
  Każdy przedszkolak przedstawił swojego misia a następnie razem z nim wykonał poranną gimnastykę. A po obejrzeniu bajki edukacyjnej o historii powstania Dnia Pluszowego Misia oraz o najpopularniejszych postaciach misia z bajki m.in.: Jogi, Puchatek, Uszatek czy Koralgol, zaczęła się super zabawa. Podczas tego wspaniałego dnia, odwiedził dzieci miś pani Asi – Teddi, który poprowadził i umilił dzieciom zabawę w: “Stary niedźwiedź”, “Jadą misie”, “Gumi miś”, “Jak się czuje miś” a następnie przeliczył zbiory misiów dużych i małych. Na koniec po ogromnych przytulaskach z misiami i z misiem Teddi, dzieci wykonały piękne prace plastyczne.
  Na pamiątkę milusińskiego dnia, przedszkolaki zrobiły wspólne zdjęcie a na osłodzenie dostały misie żelusie.

  Opracowała:
  Joanna Straub