Rok 2015/2016

 • Narodowe Święto Niepodległości

  • 31 sierpnia 2018

  11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To właśnie 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy.
  W tym roku o tych wydarzeniach przypomniała klasa pierwsza i czwarta. Dnia 10 listopada w przygotowanym montażu słowno – muzycznym uczniowie obu klas wprowadzili zebranych na uroczystości gości w zadumę nad losem naszego kraju. Piękną recytacją i wzruszającą oprawą muzyczną pokazali drogę Polski do wolności. Uczniowie pokazali, że potrafią obchodzić święto państwowe w sposób podniosły i uroczysty.
  Po zakończonej uroczystości uczniowie klasy pierwszej zostali oficjalnie włączeni do Klubu Wiewiórki i otrzymali legitmacje.

  Opracowanie: /Ewa Wolan/