Rok 2017/2018

 • Noc Poszukiwaczy Talentów

  • 11 czerwca 2018

  W nocy z piątku 8 czerwca na sobotę 9 czerwca 2018 r. uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w zajęciach rozwijających osobowość ucznia „Noc Poszukiwaczy Talentów”, zorganizowanych przez wychowawców: Pana Grzegorza Galanta i Panią Janinę Skrzypczak.
  Połączyliśmy naukę z przyjemnością. Celem zajęć było pokazanie uczniom w sposób niekonwencjonalny treści edukacyjnych i wychowawczych oraz alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu, pobudzenie kreatywności i twórczego myślenia dzieci, kształtowanie umiejętności działania, odpowiedzialności wobec grupy oraz budzenie postaw patriotycznych.
  Było ognisko, wspólne kibicowanie naszym podczas oglądania meczu Polska – Chile, oglądanie gwiazd, a potem film “Życie Pi”. Pobudka o 6.30, gimnastyka poranna i wspólne śniadanie.
  Podczas zajęć na temat rozwijania talentów każdy z uczestników opowiedział o swojej ukrytej supermocy i talentach, jakimi chciał się pochwalić przed grupą. Uczniowie dokładnie i sprawnie zaplanowali i przygotowali swój nocny pobyt w szkole, a rano może trochę niewyspani, ale bogatsi o nowe doświadczenia powrócili do domu.

  Wychowawcy serdecznie dziękują za pomoc w organizacji Rodzicom:
  Państwu Weronice i Wojciechowi Dorociakom, Państwu Agnieszce i Sebastianowi Chudoba, Pani Magdalenie Janas-Eliasz, Państwu Agnieszce i Andrzejowi Maciejowskim oraz Panu Krzysztofowi Wiatrowskiemu.

  Janina Skrzypczak