Rok 2015/2016

 • Nowy rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty!

  • 20 marca 2018

  „Już wakacje są za nami, szybko zbiegły letnie dni.
  Jesień staje przed oknami, jesień puka już do drzwi.
  Znowu cię witamy szkoło, bo nauki nigdy dość.
  W szkole zawsze jest wesoło i ciekawych rzeczy moc.”

   

  Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęła się 1 września 2015 roku o godzinie 8.00 Mszą świętą w kościele parafialnym, a następnie udaliśmy się do naszej szkoły. Po wprowadzeniu pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor Marzena Kamińska wraz z gronem pedagogicznym powitała przybyłych uczniów, w szczególności klas pierwszych, a także rodziców, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w tak ważnym dla nich dniu. Uczniom życzyła dobrego roku, pełnego sukcesów w nauce, po czym uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali informacje na temat pierwszych dni w szkole.

  Opracowanie: /Janina Skrzypczak/