Rok 2023/2024

  • ,,Od serca do ucha”

    • 3 stycznia 2024

    Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych chwil w roku. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. W naszym przedszkolu świąteczna tradycja jest pieczenie pierników następną to inscenizacja o Bożym Narodzeniu zwana Jasełkami. Przedszkolaki wystąpiły z tańcem, wierszem i góralska pastorałką, która poruszyła zaproszonych gości. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Następnie udaliśmy się do sali przedszkolnej na wspólne kolędowanie z rodzicami. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami.