Rok 2021/2022

 • OXFORD OWL czyli WIRTUALNA ANGIELSKA BIBLIOTECZKA

  • 20 września 2021

  Chciałam Wam zaprezentować super stronkę – Oxford Owl – Free eBook Library. Jest to całkowicie darmowa angielska wirtualna biblioteczka wydawnictwa Oxford University Press. Znajdziecie tam 250 bezpłatnych książek w postaci ebooków lub audiobooków. Utworzyłam tam konto dla naszej szkoły. Należy zalogować się podając dane widoczne na zdjęciu poniżej.
  (Login: Przylesie, Hasło: KlasaPrzylesie123)
  Kiedy zdecydujemy się już na konkretną pozycję, otwieramy książeczkę. Przeglądamy ją strona po stronie, dodatkowym atutem są nagrania dźwiękowe profesjonalnych lektorów. Czyli można czytać, słuchać powtarzać po lektorze a przede wszystkim uczyć się samodzielnie . Strona Oxford Owl działa bardzo dobrze również na urządzeniach przenośnych typu tablety.

  WARTO ZAJRZEĆ I SKORZYSTAĆ

  W razie kłopotów z logowaniem lub korzystaniem ze strony – proszę o wiadomość!

  Agnieszka Mańka – Nowak
  /AM-N/