Rok 2019/2020

  • Pasowanie na Przedszkolaka

    • 24 października 2019

    18 października 2019roku w Publicznym Przedszkolu w Przylesiu odbyła się ważna uroczystość dla dzieci – pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu . Dzieci śpiewały, recytowały wierszyki, tańczyły. Uwieńczeniem imprezy było złożenie przysięgi oraz Akt Pasowania, gdzie Pani Dyrektor Marzena Kamińska wypowiadając słowa ,,Pasuję Cię na przedszkolaka” dotykała ramienia każdego dziecka za pomocą ,,czarodziejskiego ołówka”. Po tak emocjonujących chwilach nie zabrakło upominków dla dzieci przygotowanych przez Radę Rodziców. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Na poczęstunek przedszkolaki otrzymały pyszne owoce a rodzice ciasto i kawę. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen miłych wrażeń.

    Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości.

    Opracowała: Helena Romanowicz