Rok 2017/2018

 • „Piknik rodzinny” w Przylesiu

  • 4 czerwca 2018

  Piknik rodzinny w Przylesiu odbył się 25 maja 2018r . Pogoda w tym dniu dopisała. W pięknej majowej aurze obok szkoły zebrali się rodzice.
  W pierwszej części artystycznej przedszkolaki wierszem, piosenką, tańcem dały wyraz temu, jak bardzo kochają swoich rodziców i jak bardzo potrzebują ich w codziennym życiu. Na zakończenie tej części spotkania dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia oraz wręczyły prezenty. Następnie zaprosili swoich rodziców do zabawy w kole „Mam chusteczkę haftowaną”. W przerwie dzieci częstowały się owocami, napojami,a rodzicie ciastem i kawą. Po odpoczynku znów rozpoczęły się zabawy ze śpiewem i nauką tańca przedszkolnego. Kolejną niespodzianką był quiz dla mamy, taty i dziecka. Były to pytania o kolor oczu, to czego mama i tata nie lubią, za co kocham moją mamę, tatę.
  Po takim wysiłku wszyscy chętnie zasiedli do grillowanych kiełbasek.
  Po posiłku chętni rodzice wraz z dziećmi rysowali kredą swoją rodzinę.
  Grali z dziećmi w piłkę.
  W tak przyjemnej atmosferze czas upłynął błyskawicznie. Takie spotkania są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i na długo zostaną w ich pamięci.
  Składamy wielkie podziękowania rodzicom za ich aktywny wkład w organizację imprezy. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze i za rok znowu zaszczycą nas swoją obecnością.

  Opracowała: Helena Romanowicz