Rok 2016/2017

 • Przedszkolaki na start!

  • 22 sierpnia 2018

  W dniu 24 maja w Jankowicach Wielkich odbyła się VI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. W rywalizacji wzięły udział dzieci z Michałowa, Olszanki, Jankowic oraz Przylesia. Reprezentację przyleskiego przedszkola stanowili:

  1.Wojciech Baca
  2.Piotr Stężalski
  3.Karol Rachwalski
  4.Wiktor Kloc
  5.Wiktoria Stężalska
  6.Jagoda Sinkowska
  7.Natalia Solska
  8.Karina Kamińska
  9.Aleksandra Kamińska

  Podczas Olimpiady można było wykazać się w pięciu konkurencjach. Nasi wychowankowie jak zawsze chętnie przystąpili do zawodów zdobywając
  pierwsze miejsce.

  Dla wszystkich uczestników najważniejsza była jednak dobra zabawa. Humory dopisywały od rana, a wspaniała pogoda dodawała energii. Doskonałym uwieńczeniem sportowej rywalizacji był smakowity poczęstunek dla wszystkich uczestników. Dzieci dostały także przygotowane wcześniej niespodzianki. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, a takie inicjatywy są dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania i rozwijania ich pasji i zdolności.

  Opracowanie: /Helena Romanowicz, Ewa Hodór/