Rok 2012/2013

  • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012-2013

    • 13 sierpnia 2018

    Po wakacjach spotkaliśmy się w szkole 3 września wypoczęci i uśmiechnięci, aby powitać nowy rok szkolny 20012/2013. Pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym św. Stanisława w Przylesiu. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego 2012/2013 Pani Dyrektor Szkoły – Marzena Kamińska powitała serdecznie wszystkich obecnych, a szczególnie ciepło uczniów klasy I i ich rodziców. Zapoznała klasy z przydziałem wychowawstw i powitała nowych nauczycieli. Następnie wszyscy udali się do klas, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.
    Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Będzie on zapewne rokiem podejmowania nowych wyzwań oraz kontynuacji dotychczasowych zadań. Kolejny rok pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Kolejny rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań, poszukiwania dalszej drogi rozwoju. Niech to będzie rok udany i obfituje w sukcesy.

    Tekst: /J.S./