Rok 2013/2014

 • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/2014

  • 13 sierpnia 2018

  Wybiła już godzina.
  Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
  Znów dni popłyną pracowite
  Nad książką szkolną, nad zeszytem.
  Życzę wam wszystkim na początek
  Szkolnego roku – samych piątek!

  Nowy rok szkolny 2013/2014 rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a po niej uroczystym apelem. Po odśpiewaniu Hymnu Polski uczniowie klasy 5 powitali koleżanki i kolegów, a także rodziców i nauczycieli krótkim programem artystycznym.
  Pani Dyrektor Marzena Kamińska szczególnie ciepło powitała uczniów i rodziców klasy I. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzyła dobrego roku, osiągnięć w nauce, w pracy i realizacji wyznaczonych celów.
  Gościliśmy dziś także przedstawicielki Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Brzegu, które przypomniały uczniom o zachowaniu bezpieczeństwa na wsi i zagrożeniach występujących w gospodarstwie rolnym.
  Następnie wszyscy uczniowie spotkali się z wychowawcami klas.

  Tekst: /Janina Skrzypczak- PZSP Przylesie/