Rok 2017/2018

 • Spotkanie Pani Dyrektor z uczniami i nauczycielami

  • 16 kwietnia 2018

  Dnia 12.04 Pani Dyrektor Marzena Kamińska zaprosiła wszystkich uczniów i nauczycieli na krótkie, ale bardzo miłe spotkanie. Najpierw wręczyła nagrody uczennicom, które godnie reprezentowały naszą szkołę w konkursach przedmiotowych. Nagrody książkowe otrzymały:

  • Maria Eliasz z kl. 6 za zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Historycznym (etap gminny)
  • Dominika Zygarlicka z kl. 6 za zajęcie V miejsca w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego (etap gminny)

  Następnie Pani Dyrektor nagrodziła laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego:

  • I miejsce: Maria Eliasz (kl.6) i Emilia Eliasz (kl. 5)
  • II miejsce: Zuzanna Sidorowicz (kl. 4) i Daria Liszka (kl. 6)
  • III miejsce: Martyna Helik (kl. 3), Katarzyna Hundowska (kl. 5) i Magdalena Bożek (kl. 4)

  W dalszej części Pani Dyrektor przekazała podziękowania od Fundacji im. Julki Bonk „Walcz o mnie” za udział w dorocznej akcji „Mała Gwiazdka”. Na zakończenie dowiedzieliśmy się o planowanej na 30 maja szkolnej wycieczce do Krakowa.