Rok 2010/2011

  • Spotkanie z pracownikami Nadleśnictwa Brzeg

    • 1 marca 2018

    W ramach projektu „Chrońmy środowisko a będzie miło, zdrowo i czysto” przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III miały okazję spotkać się z pracownikami Nadleśnictwa Brzeg.
    Tematem spotkania było „Dokarmianie zwierząt zimą oraz zachowanie się w lesie”. Dzieci obejrzały dwa filmy edukacyjne po obejrzeniu których miały mnóstwo pytań. Pan Marcin Podgórni oraz Andrzej Andrzejczyk cierpliwie odpowiadali za zadawane przez dzieci pytania. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę zarówno na temat dokarmiania zwierząt zimą jak i odpowiedniego zachowania się w lesie. Przedszkolaki zdobytą wiedzę wykorzystały w pracy plastycznej „Dokarmianie zwierząt zimą” a klasa II wykonała karmniki z ekologicznych materiałów.

    Tekst: /J.J./