Rok 2010/2011

 • Święto Komisji Edukacji Narodowej

  • 26 lutego 2018

  Dzień Edukacji Narodowej, który obchodzimy w Polsce 14 października to święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi, tych co szkoły prowadzą i nadzorują.
  Z tej okazji uczniowie składają wszystkim nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie młodych serc i umysłów.
  Uczniowie klasy II, V i VI PZSP w Przylesiu pod kierunkiem mgr Jadwigi Jędrzejczyk swoją wdzięczność wyrazili poprzez ciekawy i wesoły program artystyczny „Wszystko dla Nauczyciela”, który zaprezentowali całej społeczności szkolnej w dniu 13 października 2010 r.
  Najpierw były wesołe scenki z życia szkoły, w których uczniowie pokazali problemy szkolne na wesoło, a następnie parodię nauczycielskiej rewii mody, poprowadzoną z pełnym profesjonalizmem przez prezenterkę, która przedstawiła poszczególne kreacje przy dźwiękach znanych przebojów. Obejrzeliśmy stroje, bez których nowoczesny nauczyciel podążający drogą rozwoju zawodowego w burzliwych czasach reformy oświatowej nie może się obyć. Nauczycielom zaproponowano ceny promocyjne i realizację zamówień zbiorowych po kosztach producenta. Hitem okazała się anielsko-baśniowa kreacja nauczyciela polonisty.
  Następnie Uczniowie złożyli Nauczycielom najserdeczniejsze życzenia spokojnej pracy i satysfakcji z niej płynącej, dobrego zdrowia i samopoczucia, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów, a na ręce Pani Dyrektor Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich Uczniów złożyła bukiet kwiatów.