Rok 2022/2023

  • Teatr w przedszkolu

    • 24 października 2022

    10 października przedszkolaki uczestniczyły w spektaklu p.t. „Jaś i Małgosia” wystawionym przez objazdowy teatr lalek „Bajka” z Nowego Sącza. Dzieci z przejęciem i zaciekawieniem obejrzały spektakl w którym spotkały takie postacie jak Jaś, Małgosia, Drwal, Drwalowa, Baba Jaga, wilk, kózka, lisek, myszka oraz dziadek – narrator. Wszystkich zachwyciła piękna scenografia i duże kukiełki. Nikt się nie nudził w trakcie przedstawienia. Bajka w sposób humorystyczny i łatwy zachęcała do uprawiania sportów i prostych zajęć ruchowych, aby nie mieć wady postawy a w przyszłości bólu pleców. Na uwagę zasługiwało również przesłanie wzajemnego czynienia dobra, które w przyszłości powraca. Przedszkolaki z uwagą oglądały spektakl w nagrodę dzieciom udostępniono kukiełki, z którymi chętnie pozowały do zdjęć.

    Wychowawca
    Ewa Hodór