Rok 2022/2023

 • Turniej wiedzy o św. Janie Pawle II

  • 22 listopada 2022

  21.10.2022 r. w naszej szkole odbył się TURNIEJ WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II. Wzięli w nim udział uczniowie z klas V-VIII. W sumie wystartowało 11 zawodników. Uczniowie dostali do rozwiązania test składający się z 12 pytań otwartych oraz 18 zamkniętych. Jak wynika z relacji uczestników, pytania dotyczące dzieciństwa i młodości Karola Wojtyły były prosta. Trudność sprawiały zagadnienia odnoszące się do pontyfikatu Jana Pawła II.

  Wyniki szkolnego turnieju wiedzy o św. Janie Pawle II zostały ogłoszone podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Patrona, 28.10.2022 r. Uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki, natomiast laureatom wręczono nagrody ufundowane przez anonimowych sponsorów.

  O zaszczytny tytuł „Szkolnego Omnibusa Papieskiego” walczyli:
  Augustyn Maciej, kl. VIII,
  Gadzińska Julia, kl. VIII,
  Kamińska Aleksandra, kl. VI,
  Kloc Wiktor, kl. VI,
  Klysh Anastazja, kl. VI,
  Lis Kacper, kl. VIII,
  Majka Karolina, kl. VIII,
  Solska Natalia, kl. VI,
  Stężalski Piotr, kl. VI,
  Stężalska Wiktoria, kl. V,
  Wowczyński Wojciech, kl. VIII.

  „Szkolnym Omnibusem Papieskim” został uczeń kl. VI, Wiktor Kloc.
  II miejsce zdobyła Natalia Solska (kl. VI)
  III miejsce zajął Maciej Augustyn (kl. VI).
  Wyróżnienie specjalne i nagrodę otrzymała Anastazja Klysh (VI).

  Serdecznie gratulujemy!!!

  Katarzyna Wiatrowska