Rok 2017/2018

 • Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

  • 14 marca 2018

  Witaj szkoło, witaj nasza dobra szkoło,
  Przyjmij nas radośnie, miło i wesoło,
  Bo wracamy wypoczęci i szczęśliwi,
  Mamy mnóstwo dobrych chęci, wiele siły.

   

  4 września w Publicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przylesiu zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018.
  Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą świętą, odprawioną przez proboszcza, ks. Dariusza Kużawę, a następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się do hali sportowej naszej szkoły. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Publicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylesiu Marzena Kamińska. Podczas okolicznościowego przemówienia Pani Dyrektor szczególnie ciepło przywitała pierwszoklasistów, którzy otrzymali także prezenty od firmy „Grupa Azoty”, po czym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.
  W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji.

  Tekst i zdjęcia: /Janina Skrzypczak/